Відгуки про компанію NSU — японські біодобавки, косметика та товари для дому
Все дуже сподобалось. Приємний та відповідальний продавець, швидка відправка і хороший товар. Прийду ще за покупками.
- Коментар продавця
Вітаємо! Миру та добра ✨
Дякуємо за довіру та високу оцінку роботи!💚
Нам дуже приємно😊
Инна В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Все чудово і дуже швидко! Ви перевершили мої очікування! Дякую вам за хороший сервіс і якісний товар! Бажаю процвітання вашій справі ❤️!!!
- Коментар продавця
Вітаємо! Миру та добра ✨
Дякуємо за довіру та високу оцінку роботи!💚
Нам дуже приємно😊
Ясиміра Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Дякую, товаром задоволена. Консультація на вищому рівні. Дівчатка супер професіональни. Буду обов'язково замовляти ще.
Вікторія Н.Замовляю у цього продавця вперше. Сплатила на сайті. Товар був у наявності. Запакований чудово, приїхала посилка за день + невеликий подаруночок. Всім задоволена!
- Коментар продавця
Вітаємо! Миру та добра ✨
Дякуємо за довіру та високу оцінку роботи!💚
Нам дуже приємно😊
Галина Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Вітаємо! Миру та добра ✨
Дякуємо за довіру та високу оцінку роботи!💚
Нам дуже приємно😊
Стелла К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Вітаємо! Миру та добра ✨
Дякуємо за довіру та високу оцінку роботи!💚
Нам дуже приємно😊
Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Вітаємо❤️Миру та добра💙🙏
Щиро дякуємо за високу оцінку роботи🥰
Для нас це дуже цінно❤️🙏
Юлия М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Вітаємо!Миру та добра💛💙
Дякуємо за високу оцінку роботи🥰
Для нас це дуже цінно🤗
Ярослав С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Вітаємо!Миру та добра💙💛
Дякуємо за високу оцінку роботи💕🤗
Дня нас це дуже цінно☺️🫶
Олександра Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Вітаємо! Миру та добра ✨
Дякуємо за довіру та високу оцінку роботи!💚
Нам дуже приємно😊